מטח : המרכז לטכנולוגיה חינוכיתא. א. מילן
מחבר: מטח : המרכז לטכנולוגיה חינוכית. צוות אתר כנפיים


אלן אלכסנדר מילן נולד בלונדון, שבאנגליה בשנת 1882 והלך לעולמו בשנת 1956. הוא למד מתמטיקה באוניברסיטת קיימברידג' ואחרי כמה שנות עבודה מאכזבות, נתמנה לעורך משנה של השבועון הסאטירי הבריטי "פאנץ'". הוא השתתף במלחמת העולם הראשונה בחזית צרפת, חלה ופונה לאנגליה. מילן היה בעיקר סופר למבוגרים.

הוא כתב ספרי הומור, סאטירה ומחזות. כשלושים מחזות מפרי עטו הוצגו בהצלחה רבה באנגליה ובארה"ב. כתיבתו לילדים נמשכה חמש שנים בלבד, אך היא שקבעה את שמו בזיכרון הציבורי. לאחר הולדת בנו כריסטופר רובין החל בכתיבת שירים שיותר מאוחר נכללו בספר "פעוטים היינו". כשהחל לכתוב סיפורים לילדים ברא את יער ת"ק הפרסאות שבו חיים הילד כריסטופר רובין וחבורת בעלי חיים, שהם ספק צעצועים ספק חיות והאהוב מכולם, הרי הוא פו הדוב.

אתם מוזמנים להכיר חלק מיצירותיו, בינהם הספרים: פו הדוב, הבית בקרן פו, פעוטים היינו, עכשיו אנו בני שש, באמצעות אתר כנפיים - לקרוא ולעוף עם הדמיון.


מעבר ללקסיקון > לקסיקון ספרות
ביבליוגרפיה:
כותר: א. א. מילן
שם  האתר: כנפיים - לקרוא ולעוף עם הדמיון
מחבר: מטח : המרכז לטכנולוגיה חינוכית. צוות אתר כנפיים
בעלי זכויות : מטח : המרכז לטכנולוגיה חינוכית
הוצאה לאור: מטח : המרכז לטכנולוגיה חינוכית
הערות: המידע שלפניך לקוח ממאגר המציג ספרי קריאה מומלצים לגילאי 9-13. המאגר הוא אחד המדורים באתר "כנפיים – לקרוא ולעוף עם הדמיון", אתר שמתמקד בעידוד הקריאה בקרב גילאים אלה.
הספרייה הוירטואלית מטח - המרכז לטכנולוגיה חינוכית